Кондиціонер Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG(I) 35 м²
Фото 5 |
Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG(I) 35 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Споживання:клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
CH 7-SKY Technology – система фільтрації, що складається з 7 фільтрів широкого спектру дії та забезпечує комплексне очищення від усіх видів побутових забруднень.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Vital CH-S12FTXF-NG(I)
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG(I) 35 м²
Усі ціни 15 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Vital Inverter WI-FI R32 CH-S12FTXF-NG(I) CH-S | 11 899 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter Vital Inverter Wi-Fi CH-S12FTXF-NG(I) CH-S12 | 11 899 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter Vital Inverter Wi-Fi CH-S12FTXF-NG(I) CH-S12 | 11 899 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter CH-S12FTXF-NG(I) 200320231432 | 11 899 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S12FTX | 10 800 грн. |
ще 10 пропозицій
Технологія I-Action для плавної та стабільної роботи компресора на наднизьких частотах (1 Гц).
Є можливість підключення провідного пульта.
Модификації Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG(I)
Ціни на Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG(I) |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG(I) 25 м² | від 8 750 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG(I) 35 м² | від 10 750 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S18FTXF-NG(I) 50 м² | від 12 750 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S24FTXF-NG(I) 70 м² | від 14 850 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →