Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXLQ-NG 64 м²
Відео 2Фото 10 |
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXLQ-NG 64 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:64 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1790/1680 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Робота при напрузі в мережі 96-260 В
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Veritas NG CH-S24FTXLQ-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXLQ-NG 64 м²
Cooper&Hunter CH-S24FTXLQ-NG WI-FI | 51 040 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXLQ-NG | 51 040 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas NG (Inverter) CH-S24FTXLQ-NG | 51 040 грн. |
Кондиціонер CH-S24FTXLQ-NG (WI-FI) | 51 040 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXLQ | 51 040 грн. |
Безшумність, економічність, швидке нагрівання/охолодження. Ледве потріскує після роботи на тепло. Валерій O.: користуюся Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXLQ-NG
Ціни на Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXLQ-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S09FTXQ-NG 26 м² | від 11 299 грн. | 31 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG 35 м² | від 25 240 грн. | 19 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S18FTXQ-NG 50 м² | від 30 453 грн. | 23 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXLQ-NG 64 м² | від 51 040 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXL2Q-NG 70 м² | від 37 090 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
WiFi також приємний бонус (налаштувати не складно), можна керувати кондиціонером віддалено, і приходити вже в прохолодну квартиру, включивши його по дорозі додому.
Можна встановити бажану температуру на пульті (iFeel).
На передній панелі є дві хромовані вставки, що непогано виглядає.