Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas CHML-S18FTXQ/I 50 м²
Порівняно недорогий кондиціонер, який може похвалитися хорошою продуктивністю, завдяки чому модель можна ефективно використовувати для обслуговування приміщень площею до 50 м2. Звернемо увагу на те, що це виключно тільки один внутрішній блок, який передбачає експлуатацію в рамках вже існуючої мультиспліт-системи. Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas CHML-S18FTXQ / I має класичний дизайн корпусу і може працювати в режимах охолодження, обігріву, вентиляції та осушення.
Може використовуватися для обігріву приміщення навіть при падінні температури за вікном аж до -15 °C. швидкість циркуляції повітря регулюється в межах до 850 м³/год.в основі пристрою знаходиться надійний, енергоефективний і порівняно тихий інверторний компресор. Система фільтрації включає в себе антибактеріальний фільтр з іонами срібла, що забезпечує ефективну очистку повітря, що переганяється через пристрій. Передбачена можливість управління роботою пристрою безпосередньо зі смартфона користувача, хоча при цьому комплектний пульт ДУ оснащений датчиком температури і підтримує функцію I Feel. На окрему увагу заслуговують хороші показники енергоефективності моделі, які відповідають класу а++ як при роботі на охолодження, так і на обігрів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Veritas CHML-S18FTXQ/I 50 м²
Усі ціни 9 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Veritas Inverter WI-FI R32 CH-S18FTXQ-NG(I) CH | 14 799 грн. |
Внутрішній блок інверторного кондиціонера Cooper&Hunter Veritas Inverter W | 14 799 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter Veritas Inverter Wi-Fi CHML-S18FTXQ(I) CHML- | 9 220 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter VERITAS INVERTER CH-S18F | 11 424 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter VERITAS INVERTER CH-S18F | 10 924 грн. |
Хороший кондиціонер із потрібними функціями. Класний преміальний пульт, дуже гарний та лаконічний. Тішить функція запам'ятовування налаштувань. Не потрібно щоразу кнопати одне й те саме. Добре підтримує температуру в кімнаті вночі при режимі СЛІП, а головне тихо! Ми нею ще не користувалися, але раді, що вона є :) немає Максим: користуюся Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Veritas CHML-S18FTXQ/I
Ціни на Cooper&Hunter Veritas CHML-S18FTXQ/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I 26 м² | від 7 310 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CHML-S12FTXQ/I 35 м² | від 8 200 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CHML-S18FTXQ/I 50 м² | від 9 220 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CHML-S24FTXQ/I 67 м² | від 9 829 грн. | 8 пропозицій |