Кондиціонер Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG 27 м²
Відео 3Фото 11 |
Легкий і енергоефективний інверторний кондиціонер з серії Cooper&Hunter Arctic Inverter, що відрізняється повноцінної адаптацією до вітчизняних кліматичних умов для ефективної і тривалої роботи на обігрів. Являє собою елегантну і економічну спліт-систему для настінного монтажу. Здатний підтримувати цільову температуру повітря в житлових або офісних приміщеннях загальною площею до 26 м².
Додатково може працювати в режимі осушення (до 0,8 літра вологи в годину) і вентиляції з функцією очищення (до 520 м³/год). Обладнаний системою підігріву компресора і піддону зовнішнього блока, розрахований на експлуатацію в режимі обігріву при значних негативних температурах зовнішнього повітря до -25 °C). Завдяки використанню інверторного компресора з мікропроцесорною системою управління, кондиціонер Cooper&Hunter Arctic Inverter NG CH-S09FTXLA-NG показує бездоганно високу енергоефективність (клас А++ при охолодженні і А+++ при обігріві), низький рівень шуму блоків, а також високу точність підтримки температури. Комплектується практичним пультом ДУ з антибактеріальним покриттям і нічним підсвічуванням LCD-екрана, який додатково обладнаний термодатчиком для локального регулювання температури за допомогою функції I Feel. Є комплексна система фільтрації повітря CH 7-SKY на основі фільтрів широкого спектру дії.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG 27 м²
Усі ціни 18 →Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Arctic CH-S09FTXLA-NG ( WI-FI) | 22 399 грн. |
Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Arctic CH-S09FTXLA-NG WIFI CH-S09FTX | 23 800 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA-NG R32 Wi-Fi | 26 280 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Arctic Inverter CH-S09FTXLA-NG | 22 190 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S09FTXLA-NG (WI-FI) | 28 960 грн. |
0 0 1 7 |
Нормальний, якісний кондиціонер. Добре охолоджує. Взимку добре справляється із завданням. Треба розуміти, що це середня цінова категорія, нехай із неба зірок не вистачає, але, як на мене в побуті чудово! Економічний. Тихий, що важливо, особливо якщо в спальні. Ну і, як усі купери – надійні. Надійний немає Pallit Pa: користуюся Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG більше року |
Чудовий кондиціонер! Гарне виконання внутрішнього блоку – фішка якого прихований дисплей! Білий матовий внутрішній блок і лід, що з'являється, дисплей, начебто, з-під панельки блоку - дуже красиво і дорого виглядати! 5 швидкостей вентилятора – від тихого спокійного до турбо режиму (не капець голосно!). Зручне та просте регулювання скарж. І звичайно ж, можливість віддаленого програмування за допомогою віддаленого доступу через Wi-Fi. Тільки переваги. Виктория: користуюся Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG кілька місяців |
Кондиціонер брав у студію новобудови (без газу) як основне джерело опалення. Убив одразу 3х зайців: взимку опалюю, влітку холодити буде + функція осушувача. З морозами в -17 упорався дуже спокійно. Температуру у приміщенні встановив 21 градус, тримає чітко. Відтавання зовнішнього блоку відбувається в районі 10 хвилин з моменту відтайки і до відновлення обігріву. Споживання морози, при непрогрітому приміщенні, було в районі 2,5 кВт. При -5...0 споживає 0,9-1 кВт. За рівнем шуму - як мені працює тихо, уваги не звертаю (висить над ліжком). По зовнішньому блоку, на диво аналогічна ситуація, переживав, що буде шумніше. Встановлений на 5-му поверсі, знизу ледве чутно, і то якщо прислухатися. А ось функція керування зі смартфона розчарувала. Дуже сире застосування, тупить, втрачає зв'язок (якщо доопрацюють, то буде норм. А так не бачу в ньому сенсу). Як і будь-який кондиціонер, трохи сушить повітря, але це не критично, тому що в опалювальний сезон у будь-якому випадку повітря в приміщенні пересушується, просто ставимо зволожувач і ця проблема вирішується сама собою. Дизайн. Працює тихо. Чітко тримає задану температуру. Керування зі смартфона. Ціна. Дмитрий П: користуюся Cooper&Hunter Arctic NG CH-S18FTXLA-NG кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG
Ціни на Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG 27 м² | від 22 190 грн. | 19 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Arctic NG CH-S12FTXLA-NG 35 м² | від 23 030 грн. | 20 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Arctic NG CH-S18FTXLA-NG 52 м² | від 33 030 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Arctic NG CH-S24FTXLA-NG 70 м² | від 39 000 грн. | 17 пропозицій |